Dışkaynak Hizmet Sağlayıcısı | Teleperformance in Turkey

Teleperformance ile müşteri memnuniyetinizi artırmanız, satış hacminizi büyütmeniz ve iş sürekliliği risklerinizi minimize etmeniz mümkün!

Dünyanın lider müşteri ve deneyim yönetimi dış kaynak hizmet sağlayıcısı Teleperformance, 40 yılı aşkın süredir dünyanın en başarılı şirketlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Müşteri deneyimi yönetimi, arka ofis hizmetleri ve iş süreci bilgi hizmetleri gibi yüksek katma değerli geniş çözümler tek bir çatı altında toplanmıştır. Müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı (telepazarlama & telesatış), teknik destek, alacaklar yönetimi, BPO, sosyal medya, içerik denetimi, vize ve konsolosluk işlemleri, danışmanlık hizmetleri, gelişmiş analizler ve akıllı otomasyon programları ile dünyanın dört bir yanındaki uluslararası şirketlere 380.000'den fazla çalışanımızla 83 ülkeden 170'in üzerinde pazara 265 dil ve lehçede daha kolay, daha hızlı, daha basit, daha güvenli ve daha esnek çözümler sunuyoruz.

Teleperformance Türkiye, 25 yılı aşkın deneyimi ve teknoloji, analiz ve süreç mükemmelliği sayesinde hem yerel hem de küresel pazarda lider markaların bütünleşik çok kanallı müşteri deneyimlerinin dijital dönüşümüne yardımcı olmaktadır. Teknolojik gücümüz ve insan odağımızla müşteri deneyimini benzersiz kılıyoruz. Teknolojiye dayalı yeni ve çevik çalışma yolları oluştururken, etkileşim uzmanlarımızın empati yeteneği, kişiselleştirilmiş iletişim becerileri ve daha da önemlisi işlerine olan tutkuları ile benzersiz etkileşimler kurmaya kararlıyız.

Değişken, belirsiz, karmaşık ve muğlak bir ortamda en iyi müşteri deneyimini sunmak için neden Teleperformance'ı tercih etmelisiniz?

İnsana verdiğimiz değer, güçlü kurum kültürümüz ve tüm paydaşlarımızla yarattığımız başarı bizim en büyük gururumuz